Küçük Ev Aletleri Tamiri

Küçük Ev Aletleri Tamiri

Küçük ev aletleri

Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran ve hızlandıran küçük ev aletleri, hemen herkesin hayatında büyük yer tutmaktadır. Yemek hazırlarken olduğu gibi, günün stresini azaltmak için kullanılan aletler, sadece evlerde değil, ofis, büro, yemekhaneler hatta yurtlar gibi pek çok alanda hakimiyet kurmaktadır. Çağımızın en büyük vebalarından biri olan tüketim çılgınlığının getirdiği olumsuz özelliklerden olan “kullan at” mantığı yerine, “kullan, tamir ettir, kullanmaya devam et” seçeneğini kullanmak, maddi ve manevi kazanca neden olacaktır.

Geri dönüşümü mümkün dahi olsa ürünlerin bozulduktan sonra tamire gerek duymadan direk çöpe atılması, bütçeye açtığı deliklerin yanı sıra, bu ürünün yeniden üretilmesi için gerekli olan enerji kaynaklarının boşa kullanılması gibi doğamıza da zarar vermektedir. Geri dönüştürülebilir atık toplama merkezine götürseniz dahi, o ürünün yeniden dönüştürülmesi de bir enerji israfına neden olmaktadır.

Elbette kullanıcıların aklında yer tutan en önemli sorunlardan bir tanesi de, tamir gören ürünün eski performansını yeniden sergileyemeyeceği kaygısıdır. Bunun önüne geçmek için doğru kurumlar ve doğru kişilerle çalışmak gerekmektedir. Ayrıca tamir edilen cihazların hemen bozulma kaygısı da doğru kurumlarla çalışıldığında bu sorun da ortadan kalkmaktadır.

Elektrikli ev aletlerini daha uzun süre kullanmak için nelere dikkat edilmelidir?

·       Öncelikle cihazların işi bittiğinde mutlaka prizden çıkarılmalı ve gereksiz yere enerji ve güç sarf etmesinin önüne geçilmelidir.

·       Cihazın su ile temasının önüne geçilmeli, eğer kazara temas ettiyse kurumadan kullanılmamalıdır.

·       Cihazdan duman çıktığını gördüğünüzde hemen prizden çekilmelidir.

·       Gücünü zorlamadan ve dinlendirerek çalıştırılmalıdır.

·       Cihazlar prizden çekilirken kablodan değil fişlerinden çekilmelidir.

Ev aletleri tamiri konusunda yer alan cihazlar nelerdir?

En sık kullanılan ve dolayısıyla en sık bozulan cihazların başında su ısıtıcıları ve çaycılar gelmektedir. Kimi zaman rezistansında ki problemler nedeniyle işlevini yerine getiremeyen bu ürünler, kimi durumlarda ise sadece elektrik kablolarındaki sorunlar nedeniyle bozulmaktadır. Sorunu anında tespit eden firmamız, kısa sürede ürününüzü çalışır halde teslim etmektedir.

Saç düzleştiriciler ve saç kurutma makineleri arıza yaptığında kullanıcılar genel olarak yenisini alma eğilimde olabilmektedir. Buna karşın, arızalı ürünleriniz için bizimle irtibata geçtiğinizde yeni alınmış gibi çalışan cihazınıza bütçenizi sarsmadan kavuşmanızı mümkün kılmaktayız.

Bir diğer sık bozulan ürün ise; blenderler olmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünler, uzun süreli kullanıldığında veya gücünün üstünde bir yükleme yapıldığında bozulabilmektedir. Özellikle ana motor kısmında arıza gösteren ve bazı durumlarda tamiri mümkün olmayan bu ürünler için, onarılma olanağı varsa mutlaka onarmakta, yoksa bilgisi müşteriye verilerek gereksiz bir masraf yapmasının önüne geçmekteyiz.

Tamir konusunda en çok müracaat edilen bir diğer ürünse ütülerdir. Çoğu zaman düştüğü için bozulan bu cihazlar, farklı sebeplerle de arıza vermektedir. Bir evin en temel ihtiyacı olan bu ürün için onarımın en kısa sürede yapılması ve teslim edilmesi gerekmektedir. Firma olarak mümkün olan en kısa sürede ve orijinal yedek parçalarla tamir işlerinizi tamamlamakta ve size teslim etmekteyiz.

Kahvaltıların kurtarıcısı niteliğinde olan tost makinesi arızaları can sıkıcı olabilmektedir. Kimi zaman temassızlık sorunu yüzünden çalışmazken, kimi zaman rezistans arızaları sebebiyle de istenilen performansı sergileyememektedir. Cihazın sorununu tespit edip en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla çözmek ise bizim işimiz.

Her marka ve modelin işçiliği farklı olmakla beraber, tüm cihazlara hizmet veren kurumumuz, sizleri arayış içinde kalmaktan da kurtarmaktadır. Tüm cihazlar için orijinal yedek parçalar veya orijinali ile birebir uyumlu muadil parçalar kullanmaktayız.

Yedek parçanın önemi kadar hatta daha önemlisi ise hizmet verecek ustanın yetkinliğidir. Alanında kendini kanıtlamış ekip arkadaşlarımız sayesinde neredeyse yeni gibi cihazlara uygun fiyatlarla kavuşmanızı mümkün kılmaktayız.


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Alanında uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.