Luxel Ankastre Servisi

LUXEL ANKASTRE TAMİRİ

Ankastre Nedir?

Ankastre içerisinde ocak, davlumbaz ve fırın bulunan set halinde olan bu mutfak için olmazsa olmaz ekipmanlar günümüz de gerek tasarım gerekse kullanılış açısından oldukça önem kazanmış durumdadır. Bütün bu mutfak eşyalarının hepsinin bir arada bulunduğu duruma ankastre set denilmektedir.

Luxel Ankastre Tamir ’ini Nasıl Yapmaktayız?

Luxel Ankastre Tamirinde mutlak olan bir durum varsa biden fazla mutfak eşyasının bir arada bulunmasından dolayı oldukça önemli bir konumdadır. Bilinmesi gereken bir husus da şudur ki Luxel Ankastre Set alan bir müşteri birbiri içerisinde uyum halinde olmalıdır. Luxel Ankastre setler genellikle karşımıza iki farklı şekilde çıkmaktadırlar. Bunlardan ilki elektrik ile çalışan ankastre setlerdir. Bu tarz setlerde oluşabilecek arızalar genellikle elektriksel olarak kablolar veya bağlantı ekipmanları arasında oluşabilecek temassızlıktan doğabilecek sıkıntılar ankastre yetkili servisi olarak bünyemizde çalışan uzman ekipler yardımı ile bu işlemleri gerekli elektrik bağlantıları veya herhangi bir temassızlık sonucunda oluşan arızaya anında parça değişimi veya mevcut ürünün tamiratını gerçekleştirerek sağlamaktayız.

Bir diğer ankastre set ise doğalgazlı ankastre set bu doğalgaz seti bakımları açısından en kısa süreli ve süreklilik açısından en yoğun olan ankastre setidir. Doğalgaz ile çalışan ankastre setlerde bağlantı ekipmanlarının doğru ve standartlara uygun düzeyde bağlantı sağlanması ve genel olarak düzenli bakımlarının sağlanması hem enerji verimliliği ve tasarruf anlamında diğer yandan ise güvenlik açısından çok daha önemli noktalarda ön plana çıkmaktadır. Yetkili servis olarak bu bakımların yapılması konusundaki uyguladığımız güvenli politikalar doğrultusunda müşterilerin, müşteri memnuniyeti ve uygulanan tekniklerin ve çözüm odaklı yaklaşımları ankastre tamiri konusunda farkımızı ortaya koymaktayız.

Luxel Ankastre Tamirinde ilk olarak bakılması gereken nokta bağlantı ekipmanlarının kontrolü olmalıdır. Çünkü bağlantı ekipmanları arasındaki herhangi bir kopukluk oluşan arızayı daha ileri seviyelere götürebilecek düzeyde olmaktadır. Bu kontroller sağlandıktan sonra arızalı olan parça hangisi ise sökme işlemi gerçekleştikten sonra gerek parçanın tamiratı yapılır, gerekse de parça değişimine giderek tamir işlemi tamamlanmış olacaktır. Tamiri gerçekleşen parça veya ekipmanlar güvenlik protokollerine uygun olarak tekrardan takılıp müşteriye problemli durumların anlatılması ile son bulmaktadırlar. Tamir işlemi ve bağlantı gerçekleştikten sonra yetkili servisimiz test işlemine geçerek çalışır durumda olup olmadığını kontrol etmektedirler.

Konya Luxel Servisi ve Luxel Ankastre Tamiri İçin Bizlere 7/24 İletişim Bilgilerimizden Ulaşabilirsiniz.


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Alanında uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.