Ariston Hotpoint Servisi

KONYA ARİSTON HOTPOİNT SERVİS

Ariston Hotpoint markası pek çok müşteri tarafından gözü kapalı olarak bir ürün olarak hizmet vermektedir. Ürün kalitesi olarak kendisini kanıtlamış olan bu marka sorun çıkma açısında minimum hizmet anlayışını esas alarak devam etmektedir.

Servis Hizmetimiz Nasıl Olmaktadır?

Ariston Hotpoint markasının ayrıcalıklı olarak tercih edilmesini sağlayan bir etken de sunduğu yetkili servis anlayışı olmaktadır. Oluşabilecek en ufak bir problemde çağrı merkezine yönlendirilen yardım isteği üzerine çok kısa bir sürede dönüş sağlayarak gerekli durumların kayıt altına alınarak en hızlı bir şekilde uzman ekiplerin yönlendirilmesi doğrultusunda ilerleyen bir süreç başlamış olmaktadır.

Adreste yapılan tamir ve bakım – onarım hizmetlerinin yanı sıra atölyemizde de bu hizmetleri sağlamaktayız. Ariston Hotpoint beyaz eşya servisi konusunda Teknik ekiplerimizin detaylı bir şekilde adreste gerçekleştirdiği incelemeden sonra nasıl ve nereden kaynaklandığı anlaşılarak adreste yapılamayacak türden problemleri atölyeye götürerek çözüme ulaştırmaktalardır. Eğer arıza yerinde halledilebilecek türden bir arıza ise teknik ekipler en kısa sürede arızayı tamir edip ürünü müşteriye teslim etmekteyiz.

Konya Ariston Hotpoint Servis Olarak Hedef Nedir?

Asıl amaç ve prensibimiz müşterimizin yüzde yüz memnuniyet sahibi olması, marka değerini bir kez daha üst sıralara çıkarmaktır. Çağın ötesinde vizyon ve misyon anlayışımız ile Ariston Hotpoint ürünlerinin en kusursuz şekilde müşterilere hitap etmesi ve ilk günkü heyecan ile kullanımı konusunda gerek çağrı merkezi gerek teknik ekiplerimiz en kaliteli teknik hizmeti sunmak için hazırda bekleyen bir ekip sizleri karşılayacaklardır. Tam bir aile ortamı sağladığımız hem kurumsal hem de samimi bir politikamız ile Ariston Hotpoint servisi olarak her zaman hizmetimizin arkasında olduğumuzu bilmelilerdir.

Verdiğimiz Ariston Hotpoint teknik servis hizmeti belli süreler ile sınırlı olmayarak talep ve geri dönüşler doğrultusunda 7/24 devam etmektedir. Hem kurumsal servis hem de bölgesel olarak servisimiz ile oldukça geniş bir ağa yayılan Ariston Hotpoint servisi olarak sürdürülebilir hizmetimiz ile insan hayatındaki kolaylıklara farklı dokunuşlar yaparak daha çözüm odaklı ve sürekli hizmeti vererek yapılan geri bildirimleri oldukça yüksek bir puanla karşılamaktayız.

Verdiğimiz teknik hizmetler ile her geçen gün değişen teknolojileri ile yapılan hizmetin sürelerinin oldukça düşük zamanlara çekilmesi hizmeti alan müşteriler tarafından da doğrulanmış olmaktadır.

Konya Ariston Hotpoint Beyaz Eşya Teknik Servis İçin Bizlere 7/24 Ulaşabilirsiniz.


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Alanında uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.