Küçük Ev Aletleri

KONYA TEKNİK SERVİS

Geniş bir topluma yayılan ve bu toplumun olmazsa olmaz parçalarından biri olan beyaz eşya, klima, kombi, ankastre, mikrodalga, mini fırın, elektrikli süpürge vb. ürünlerin önemi oldukça fazladır. Bu aletler bizlerin hayatlarının çok daha kolay ve pratik olmasını sağlayan mucizevi aletlerdir. Tabi ki bu aletlerin güzel kullanımlarının bir ömrü ve belli aralıklar ile de olsa bakım ihtiyaçlarının olması gerekmektedir. Bunun için bölgenin işinde ve ekiplerinin kalitesi alanında gözde firmalarından biri olan Konya Teknik Servis, Konya ilinde oldukça geniş bir kitleye hizmet vermektedirler. Genel olarak bakıldığında yukarıda bulunan ev aletlerinin her türlü bakım ve onarım, ilk kurulum, tamirat ve yedek parça hizmetini sağlamaktadırlar.

Alanında iyi ve güvenilir bir teknik servis olmanın şartlarından en önemlisi de yüzde yüz memnuniyet bilinci ile hareket etmesi olmaktadır. Konya Teknik Servis müşterileri ile herhangi bir durumda oluşabilecek arızayı çözmek üzere alınan çağrı ve durumun önceden bilinmesi üzerine alanında uzman ekipler ile sahaya giderek problemin asıl kaynağını bularak o problemi verilen adreste çözülebilecek bir sorun ise bulunduğu yerde çözümlemektedirler. Fakat oluşan problem verilen adreste çözüme ulaşamayacak boyutta ise müşterinin onayını alarak uzman ekiplerin çalışmalarını yürüttüğü atölyelerine götürerek problemin kaynağından başlayarak doğabilecek bütün sorunlar için çözüm önerileri sunarak işlemlerini gerçekleştirmek üzere tamirat işlemlerine ya da yedek parça değişim işlemlerine başlamaktadırlar.

Yapılan işlemlerden sonra Konya Teknik Servis olarak verilen hizmetleri genel başlıklar halinde açıklamak gerekirse hangi firmalar ile hangi bölgelere yapılan hizmetler olduklarını sizler ile paylaşmakta fayda olacağını görmekteyiz. Verilen hizmetleri şu şekilde açıklamak gerekir ise;

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya denildiğinde önemli olarak gelen ve başlıca ürünlerin haricinde dondurucu ve kurutma makinesi de beyaz eşya sınıfına dahil olmaktadırlar. Konya Teknik Servis olarak beyaz eşya sektöründe olan ileriye dönük hizmet anlayışı ile sağlanan servis imkanları ile alanında ne iyiler arasında olmasına sebep olmaktadır. Verilen hizmetin başlangıcından sonuna kadar geçen sürede yapılan işlemlerin güvenilir ve hızlı olmasına özen göstererek aynı hataların veya bu hatalardan doğabilecek farklı hataların önüne geçmek adına özverili çalışmalarını sunmaktadırlar.

Konya bölgesinde verdikleri hizmet marklarını sıralamak gerekir ise şu şekildedirler;

Arçelik, Bosch, Beko

Altus, Grundig, Vestel

Regal, Profilo, Ariston Hotpoint

Hover, Siemens, LG

  Marka ürünlere hizmet vermektedirler. Tabi ki bunun yanında verile bu marka hizmetlerinin belirli bölgelere uygulandığını unutmamak gerekmektedir. Konya Teknik Servis’in hizmet verdiği bölgeler ise şu şekildedir;

Bosna Hersek Mahallesi, Kosova Mahallesi, Sancak Mahallesi

Bey Hekim Mahallesi, Yazır Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi, Bin Konut Mahallesi, Aydınlık Evler Mahallesi

Fatih Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Şeker Mahallesi

Hoca Cihan Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Fetih Mahallesi

Köprübaşı Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Akabe Mahallesi

Karaaslan Mahallesi, Kalfalar Mahallesi, Ulubatlı Mahallesi, Havzan Mahallesi bölgelerine hizmet vermektedirler.

Klima Servisi

Klimalar dört mevsimde fark etmeksizin her koşulda kullanılabilecek bir evin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Yazı soğuk bir ortama olan ihtiyaç ne kadar fazla ise kışın da sıcak bir ortama olan ihtiyaç bu denli fazla olmaktadır. Bu yüzden Konya Teknik Servis olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile klima olarak belli başlı markalar ve bölgelerde hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz markalar şu şekildedir;

Demirdöküm, Mitshubishi, Daikin, Lg, Samsung, York, Viessmann, Toshiba

Bosch, Vestel, Regal, Arçelik, Beko, Eca, Midia, Baymak, Vaillant, Uğur

General, Airfel, Alarko, Panasonic, Hyundai marklarına hizmet vermektedirler.

 Bu markalara verilen hizmetlerin yanı sıra hangş bölgelere verildiği de şu şekildedir;

 

Bosna Hersek Mahallesi, Kosova Mahallesi, Sancak Mahallesi

Bey Hekim Mahallesi, Yazır Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi, Bin Konut Mahallesi, Aydınlık Evler Mahallesi

Fatih Mahallesi, Kılıçarslan Mahallesi, Şeker Mahallesi

Hoca Cihan Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Fetih Mahallesi

Köprübaşı Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Akabe Mahallesi

Karaaslan Mahallesi, Kalfalar Mahallesi, Ulubatlı Mahallesi, Havzan Mahallesi mahallelerine hizmetleri gerçekleştirmektedirler.

Kombi Servisi

Kombi servisleri genel iş alanlarına bakılacak olursa periyodik olarak kombi bakım hizmeti, kombide oluşacak hata ve tamir işlemleri, kombi temizliği, kombide oluşan arızaları parçaların değişimi, doğalgaz peteklerinin temizliği vb. hizmetleri sunmaktadırlar.  Konya Teknik Servis olarak verilen hizmetlerin doğrultusunda müşterilerinin yaptığı olumlu geri dönüşlerden dolayı firma kalitesini bir kez daha kanıtlayarak verdiği hizmetin değerini ortaya koymuştur. Peki Konya Teknik Servis olarak hangi kombi markalarına hizmet vermektelerdir;

Baymak, Bosch, Beko, Arçelik, Ariston, Demirdöküm
Ferroli, Fer, Warmhaus, İmergas, Vaillant, Viessman
Buderus, Eca, Proterm markalarına hizmetlerini sağlamaktadır. Bu hizmetler arasında kombilerin kurulum, bakım ve onarım, yedek parça temini ve tamirat hizmetleri bulunmaktalardır.
Verilen hizmet bölgeleri yukarıda belirttiğimiz beyaz eşya ve klima servis hizmeti verdiğimiz bölgeler ile aynı bölgelerdir.
 
Ankastre Servisi

 Ankastre dediğimiz zaman akla gelen tek şey ev içinde olan eşyaların bir uyum içinde olması demektir. Bu uyum sadece buzdolabı, çamaşır makinesi veya bir bulaşık makinesi ile olmaz. Ankastre tabiri genelde bakıldığında sadece fırın, ocak ve davlumbaz üçlüsü olarak görülse de aslında bundan çok daha geniş kapsamlıdır. Örnek olarak verilecek olursa ankastre buzdolabı, ankastre çamaşır makinesi, ankastre kurutma makinesi, ankastre dondurucu vb. ürünler de ankastre sınıfına girmektelerdir. Bütün bunları bulabileceğiniz ve aynı zamanda elinizde ola ürün ile alakalı olarak oluşabilecek her türlü sıkıntının hızlı, güvenilir ve bir o kadar da kalite ile buluştuğu Konya Teknik Servis sizlere kalite ve memnuniyetin kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Uyguladığı tamir, yedek parça, kurulum ve bakım-onarım işlemleri ile bulunduğu konumu hak etmektedir.

Ankastre servisi olarak hizmet verdiği markalar ise şu şekildedir;

Arçelik, Beko, Altus, Vestel

Vinola, Kumtel, Simfer, Luxel

 

Mikrodalga Servisi

Hepimiz biliyoruz ki kalabalık ailelerde yapılan yemekler de mutlaka fazla gelen durumlar mevcut olacaktır. Bu durumda yemeklerin atılmasından da oldukça rahatsız olduğumuz bir durumdur. Bunun önüne geçmek adına yenilenen ve her geçen gün gelişen teknoloji ile karşımıza çıkan bu mucizevi aletler bizlerin hayatında tasarrufun ve yeniliğin bir numaralı öncüleri arasındandır. Sizlere bu ürünler için her türlü desteği sağlayan Konya Teknik Servis hizmetleri arasında bakım ve onarım, yedek parça temini, tamirat ve ilk kurulum hizmetlerini hızlı, kalite ve güven çerçevesinde sunmaktadır.

Mini Fırın Servisi

Her insanın mutfağı için istediği tek unsur da bulunan mutfaktan gelen güzel kokulardır. Bunu sağlamak için kullanılan ürünlerden biri de mini fırındır. Seçilen mini fırın ürününün kullanımının belli periyotlarından sonra çalışma sıklığına bakarak bazı servis ihtiyaçları muhakkak doğacaktır. Bunun için insanlara kalite standartlarının ve güvenin en üst seviyelerde olduğu bir yetkili servis hizmeti sunan Konya Teknik Servis kapılarını bütün müşterilere ağzına kadar açmaktadır. Her türlü bakım ve onarım, tamirat, yedek parça ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmek adına uman ekipler ile hazır bir şekilde bulunmaktalardır.

Elektrikli Süpürge Servisi

Evlerin olmazsa olmaz aletlerinden biri olan elektrikli süpürgeler çoğu beyaz eşyadan ve diğer ev eşyalarından çok daha sık kullanılan hayat kurtarıcı bir üründür. Hali hazırda bu kadar sık kullanılan ürünlerinde belli oranlarda yıpranma durumları söz konusudur. Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşıldığında ilk yapılması gereken durum çağrı merkezleri aracılığı ile yetkili servise başvurmaktır. Bunun için sizlere elektrikli süpürge servisi hizmetinin en iyisini sunmayı misyon ve vizyon haline getiren Konya Teknik Servis bütün imkanları ve uzman görüşleri bir arada toplayarak sonuca en kısa yoldan gitmeyi amaçlamaktadır.


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Alanında uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.