Beyaz Eşya

BEYAZ EŞYA TAMİR BAKIM VE ONARIM İŞLEMLERİ

Günlük yaşantımızda hayatımızı kolaylaştıran ve aynı zamanda da zaman tasarrufu sağlayan birçok beyaz eşya bulunmaktadır. Yaşantımızı kolaylaştırıp zaman tasarrufu sağlayan bu beyaz eşyalar maalesef ki zaman zaman işlevlerini gerçekleştiremeyecek eski performansı ile işlem göremeyecek duruma gelirler ve arızalanırlar. Bu nedenle makinelerin bakım ve onarım işlemlerinin düzenli bir şekilde ve gerekli periyotlar aralığında yapılması gerekmektedir. Peki beyaz eşya bakım işlemleri ve onarımı arasındaki fark nedir?

Beyaz eşya bakım işlemleri; makinelerin verimliliğini ve performanslarının korunması için düzenli olarak yapılması gereken kontroller ve bakım işlemleridir.

Beyaz eşya onarım işlemleri ise; makinelerin eski performansını göstermemesi ve verimini kaybetmesi durumlarında oluşan arızanın giderilmesi amacı ile yapılan tamir onarım işlemidir.

Beyaz eşya tamir bakım ve onarım işlemeleri işinin ehli iyi ustalarca yapılmalıdır. Aksi takdirde makinede olmayan ekstra bir problem çıkabilir ya da hiçbir şekilde onarım bakım işlemi işe yaramayabilir.

Beyaz eşya tamir bakım ve onarım işlemlerinde ki asıl amaç kısaca makinenin performansının ve veriminin düşmemesi ve ömrünün uzatılmasını sağlamaktır. Bütün bu gerekli işlemler içinde Beyaz Eşya Tamir Bakım ve Onarım Servislerince 7/24 hizmet sağlanmaktadır.

Beyaz eşya tamiri genel olarak bakıldığında birden farklı şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemlerin ana hedeflerinden biri olan genellikle yüzde yüz olarak çözüm sunan bu işlem parça değişimi olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Tedarik edilen parçanın montaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tabi ki de bu sistemi düzgün bir şekilde gerçekleştirecek alanında uzman ekiplerce yapılmaktadır. Yapılan işlemler arasında genel sorunlardan bir diğeri ise ana kart yanması sonucu da servis gerektiren arızalar meydana gelmektedir. Yalnız değinilmesi gereken bir noktada her zaman kesinlikle çözüm odaklı olmayan bir işlem olan kablo yanıkları ve güç sistemleri açısından oluşan sıkıntı genellikle parça değişimi ile değil sistemin elektriksel gereksinimlerinin halledilmesi ile olanak sağlanmaktadır. Beyaz eşya tamir ve onarım işlemleri belirtilen hizmet süresi ve garanti kapsamında değil ürüne sahip olan müşterilerin istedikleri zaman 7/24 ulaşabilecekleri ve sorunsuz hizmet gerçekleştirilen hayatı kolaylaştıran ve bununla beraber çözümleri ile beyaz eşyaların ömrünü uzatarak daha verimli olmasını sağlamaktadır.

 


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Alanında uzman personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.